Onlinedershanem.Com / Türkiyenin Eğitim Platformu İzmir'de En Başarılı Özel Kolej Hangisi? | Onlinedershanem.Com
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / İzmir’de En Başarılı Özel Kolej Hangisi?
ingilizce
İzmir'de En Başarılı Özel Kolej Hangisi?

İzmir’de En Başarılı Özel Kolej Hangisi?

Her anne baba çocuğunun kaliteli ve iyi bir eğitim almasını ister. Bu eğitim süreci anaokulundan başlayıp yüksek öğretime kadar devam etmektedir, çocuğuna iyi bir okul seçmek isteyen veliler ise okul seçiminde oldukça titiz bir şekilde hareket etmektedir. Ülkemizde eğitime verilen önem her geçen gün artmaktadır bunun en önemli nedenlerinden birisi yeni ve elit özel okulların açılması diğeri de velilerin artık daha bilinçli olmasıdır. Bu doğrultuda kurulan özel kolejler verdikleri başarılı ve modern eğitim hizmeti ile çocuklarınızın çok daha iyi bir eğitim almasını, geleceğe daha güvenli bakmasını sağlıyor.

Özellikle İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde hizmet veren özel eğitim kurumları sundukları gelişmiş teknoloji ile Avrupa standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Rota Koleji’de bunlar arasında adını başarı ile duyuran özel okullar arasında yer almaktadır. 2007 yılından bu yana kesintisiz eğitim hizmeti veren Özel Rota Koleji, çağdaş ve modern eğitim-öğretim misyonunu her geçen gün geliştiren, öğrencilerine son teknoloji ürünleri ile donatılmış sınıflarında üst düzey bir eğitim sunan Rota Koleji, gerçek anlamda en iyi kolejler izmir sıralamasında bulunduğu yeri hak ediyor.

Neden Rota Koleji?

Cumhuriyet ve Atatürk ilkerine bağlı kalarak sayın Kadir AÇIKBAŞLAR liderliğinde eğitim alanında en başarılı öğretmenler ile kurulan Rota Koleji, kendini her alanda geliştiren bireyler yetiştirmeyi temel hedef olarak belirlemiştir. 2018 eğitim-öğretim yılında 1590 öğrenci ile faaliyetlerini sürdüren Rota Koleji yıl boyunca düzenlediği hem eğlenceli hemde bilgilendirici çeşitli özel aktiviteler ile çocuklarınıza okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Öğrenciler için son olarak 24 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek olan Lise Yerleştirme Sınavı sayesinde burslu okuma imkanı ve bilgi seviyesini test etme şansı da bulunuyor. Sınav takvimleri ve bursluluk kriterlerini https://www.rotakoleji.com/bursluluk-kriterleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

İlk, orta ve lise düzeyinde eğitim veren Rota Koleji her biri kendi branşında son derece başarılı öğretmen kadrosuna sahiptir. Okulun başarısını bir çok yazılı ve görsel basından takip etmeniz mümkün. Gerek okul ücretlerinin uygunluğu gerekse de oldukça kaliteli bir eğitim sunan Rota Koleji size önerebileceğimiz özel okullar arasında yer almaktadır.

Hakkında Onlinedershanem

Eğitim gönüllüsü.

İlginizi Çekebilir

liseye-gecis-sistemi

Liseye Geçiş Sistemi (LGS) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Liseye Geçiş Sistemi(LGS) 2018 yılı ile birlikte uygulamaya konulacak. Liselerde eğitim görecek adaylar, başarı durumlarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.