Tercih Listem
Tercih listeniz şu an boş!
Telefon : 02125405292
Fax : 02125405294
Adres : Atakent Mh. İstanbul Cad. N:44 Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Altı
Anasayfa / Okul / Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
ingilizce
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
Kontenjan Sayısı: 240
Taban Puanı: 362.0421
Kontenjan Türü: Karma
Pansiyon: Yok
Yabancı Dil: İngilizce
Liste:

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi

Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi İstanbul ili Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi Sınav Puanı ile 240 öğrenci alacak. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi‘ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi‘nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi merkezi sınav puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi’nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi‘nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 İstanbul / Küçükçekmece
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
475.5839  
2016 İstanbul / Küçükçekmece
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
465.0400 5.3600
2015 İstanbul / Küçükçekmece
Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
463.1143 5.2100
Okulumuz 1993-1994 Eğitim Öğretim yılında Nasrettin Hoca İlköğretim Okulu bünyesinde “NASRETTİN HOCA ANADOLU LİSESİ” olarak açılmıştır.
1995´te Fahrettin Kerim Gökay Vakfı´nın katkıları ile kendi binasına taşınarak “FAHRETTİN KERİM GÖKAY ANADOLU LİSESİ” adını almıştır.
Okulumuzda birinci yabancı dil olarak İngilizce, ikinci yabancı dil olarak da Almanca okutulmaktadır.
Okulun donanımları Koruma Derneği ve Aile Birliğinin üstün çabaları ile çevre olanaklarından yararlanarak hizmete hazır hale getirilmiştir.
Okulumuzun Rehberlik Servisi, Kütüphane, Fizik Laboratuarı, Kimya Laboratuarı, Biyoloji Laboratuarı, Bilgisayar Laboratuarı, Çok Amaçlı Salonu ve Kantini tüm öğrencilerin iyi bir eğitim hizmeti alabilmeleri için aktif halde hizmet vermektedir.
Ayrıca okulumuz Tiyatro, Spor, Halk Oyunları, Bilgi Yarışmaları gibi sosyal faaliyetlere katılmış, önemli başarılar elde etmiştir. Sosyal faaliyetler olarak yine geziler düzenlenmekte, satranç turnuvaları yapılmaktadır.
Okulumuzun 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında deprem güçlendirilmesi yapılmıştır.
Okulumuz çağdaş Atatürkçü çizgide laik, modern, yaratıcı, yapıcı eğitim vermeyi ilke edinmiş, dinamik nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.
VİZYON
Okulumuzda Eğitim – Öğretim görmeyi, tüm öğrencileri için ayrıcalık haline dönüştürmek, mutlu ve sağlıklı bireyler yetiştiren, Toplam Kalite Yönetimi anlayışını kurum kültürü olarak benimsemiş, tüm paydaşlarıyla uyumlu bir eğitim kurumu olmak.
MİSYON
MEB´in Eğitim – Öğretim ve yönetime ilişkin Kalite Politikalarını temel alarak Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, ulusal ve uluslararası alanlarda yaratıcı ve uygulayıcı, vatan bilincini taşıyan sağlıklı, mutlu bireyler yetiştirmek.

Hakkında Onlinedershanem

Eğitim gönüllüsü.

İlginizi Çekebilir

9.Sınıf Kimya 2018-2019 1.Dönem 1.Yazılı Soruları

9.Sınıf Kimya dersi için hazırlanmış olan 1.Dönemin 1.Yazılısına yönelik sınav sorularını indirip çalışabilirsiniz. Böylelikle sınavlarınıza …