Tercih Listem
Tercih listeniz şu an boş!
Telefon : 0212 321 95 00
Fax : 0212 295 24 24
Adres : Çağlayan Mah. Ayazma Cad. No22 METRO MARKET Karşısı Kağıthane/İSTANBUL
Anasayfa / Okul / Kağıthane Anadolu Lisesi
ingilizce
Kağıthane Anadolu Lisesi
Kontenjan Sayısı: 150
Taban Puanı: 348.9378
Kontenjan Türü: Karma
Pansiyon: Yok
Yabancı Dil: İngilizce
Liste:

Kağıthane Anadolu Lisesi

Kağıthane Anadolu Lisesi İstanbul ili Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Kağıthane Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi Sınav Puanı ile 150 öğrenci alacak. Kağıthane Anadolu Lisesi‘ni tercih edebilmeniz için Milli Eğitim Bakanlığının her yıl yapacağı 8. Sınıf Merkezi Sınavına girmeniz ve iyi bir 8.sınıf merkezi sınav puanına sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki tabloda Kağıthane Anadolu Lisesi‘nin TEOG sınav sistemine ait son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Kağıthane Anadolu Lisesi merkezi sınav puanı ve yüzdelik dilimi açıklandığında bu sayfamızda duyuracağız.

8. Sınıf Liselere Geçiş Merkezi Sınavı bu yıl ilk defa yapılacağından Kağıthane Anadolu Lisesi’nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında kaç puanla veya yüzdelik dilimle öğrenci alacağı henüz belli değil. Aşağıdaki tabloda yer alan taban puanlar Kağıthane Anadolu Lisesi‘nin TEOG sınav sistemine ait son üç yılın taban puanlarıdır.2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak Kağıthane Anadolu Lisesi taban puanı ve yüzdelik dilimi 2018 merkezi sınav sistemi tercih ve yerleştirme işlemleri sonunda tercih robotumuza aktarılacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 İstanbul / Kağıthane
Kağıthane Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
462.9182  
2016 İstanbul / Kağıthane
Kağıthane Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
443.5196 10.0800
2015 İstanbul / Kağıthane
Kağıthane Anadolu Lisesi Taban Puanı 
 
439.9166 9.5100

 

 Genç, Dinamik ve Çağdaş Bir Eğitim Çınarı olan Kağıthane Anadolu Lisesi 1995/96 Eğitim Öğretim yılında İngilizce  ve Almanca olmak üzere iki bölümde açılmış olup, OKS sınavı sonuçlarına göre öğrenci kabul etmektedir. Okulumuzda 24 derslik, Fizik, Kimya, Biyoloji labratuarları, Yabancı dil labratuarı, Teknoloji salonu,  bir internet salonu, bir Bilgi Teknoloji sınıfı, Tiyatro ve Konferans salonumuz bulunmaktadır.
Okulumuz kurulduğu bu kısa süre içindebüyük başarılara imza atmıştır. Öğrenci seçme sınavında Yabancı dil alanında Türkiyer 4.cülüğü, Türkiye 13.cülüğü, Sayısal alanda Türkiye 44.cülüğü, Sözel alanda Türkiye 39.culuğuelde etmiştir.Bunun yanısıraher sene Öğrenci seçme sınavında ilk 1000´ çok sayıda öğrencimizyer almaktadır. 
Sosyal faaliyet olarak,öğrenci klüplerinin dışında, öğretim yılı içinde Tiyatro çalışmaları,Münazara, Bilgi yarışmaları, Şiir dinletileri, Türkçe günleri dışında Konferans, Seminer gibi faaliyetlerimizde yıl içinde devam etmektedir.
VİZYON
Kağıthane Anadolu Lisesi; Öğrenme sürecini öğrenci merkezli gerçekleştiren, bilimsel metotları benimsemiş,teknolojiyi etkin ve verimli kullanan, bilgi toplumunun gereksinimlerini karşılayan, daima mükemmeli hedefleyen bir kurumdur. Kağıthane Anadolu Lisesi; Atatürk ilkelerine sahip çıkan, Cumhuriyeti benimseyen, kendi kültürünü ve ulusal değerlerini özümsemiş bir kurumdur.
MİSYON
Kağıthane Anadolu Lisesi; Türk Milli Eğitiminin temel amaçlarına bağlı kalarak, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında düşünebilen, öğrenmeyi davranış hakline getirebilen, kendisi ve yaşadığı ortamı geliştiren etkin bir kurumdur. Hedefimiz; Bireyin ve bulunduğu çevrenin çok yönlü gelişimini sağlayarak onu 21. yüzyıla hazırlamaktır.

Hakkında Onlinedershanem

Eğitim gönüllüsü.

İlginizi Çekebilir

9.Sınıf Kimya 2018-2019 1.Dönem 1.Yazılı Soruları

9.Sınıf Kimya dersi için hazırlanmış olan 1.Dönemin 1.Yazılısına yönelik sınav sorularını indirip çalışabilirsiniz. Böylelikle sınavlarınıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.