Onlinedershanem.Com / Türkiyenin Eğitim Platformu YKS Puan Hesapla | Onlinedershanem.Com
Anasayfa / Tanıtım Yazıları / YKS Puan Hesapla
ingilizce
downloadfile
Georgia State says it has saved students $12 million in tuition because they're graduating faster, thanks to its new high-tech advising system.

YKS Puan Hesapla

Üniversiteye giriş sınav sisteminin değişmesiyle ortaya çıkan yeni sistem YKS ve TYT sınavlarında elde edeceğiniz başarıyı en kolay yoldan ve en sağlıklı şekilde öğrenebilmeniz için yks puan hesapla tamda size göre.

YKS puan hesapla

Ülkemizde değişen eğitim sisteminin son halkası olan üniversiteye giriş sınavının isminin ve içeriğinin değişmesiyle birlikte oluşan kavram karmaşası içerisinde sağlıklı bir şekilde gerek öğrencileri ve gerekse de velileri bilgilendirmek amacıyla oluşan web sitemiz yks puan hesapla sizlere bu zor yolda yardımcınız olacak.

Son günlerde YGS / LYS’nin yerine gelen YKS ve TYT sınavlarıyla alakalı görsel ve yazılı basında bir çok haber çıkmakta. Bunların bir çoğu kafaları karıştırmaktan öteye gitmemekte. Ancak web sitemiz tüm bu haberleri en ince ayrıntısına kadar inceleyip en yalın ve doğruluğundan emin olduktan sonra yayınlamakta. Bunu haberleri yaparken de tamamen objektif olmaya özen göstermekte.

Ayrıca web sitemizde YKS ve TYT sınavlarına yönelik çıkacak konulara ilişkin soruları bulabilir bunları çözerek hem kendi bilgi birikimlerini test ederken hem de sınavlara daha verimli çalışmış olacaklar.

Web sitemizin en önemli ve diğer sitelerden ayıran özelliği ise tabiki puan hesaplama kısmı. Yeni sistemin açıklanmasıyla birlikte etkin eğitimci kadromuzla tyt puan hesaplama ve yks puan hesaplama eklentisiyle puanların doğruya en yakın sonucu verecek şekilde hesaplaması için çalışmalarımıza başladık. Öğrenci arkadaşlarımız sınavda elde ettikleri doğru yanlış sayılarını sistemimize girdikleri anda elde ettikleri puanı görme fırsatı yakalayacaklar.

Peki Neden YKS Puan Hesaplama?

Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden beri öğrencilere, velilere ve öğretmenlere değisen yeni üniversite sistemiyle ilgili dogru ve guvenilir bilgi vermenin yanında çıkması muhtemel soruları paylaşarak öğrencileri bu sınava en iyi şekilde hazırlanmaları ilke edinen yks puan hesapla bu alanda internetteki en kapsamlı sen sitesi olma özelliğini korumakta.

Tüm öğrencilere başarılar dileriz….

https://ykspuanhesapla.net

 

Hakkında Onlinedershanem

Eğitim gönüllüsü.

İlginizi Çekebilir

liseye-gecis-sistemi

Liseye Geçiş Sistemi (LGS) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Liseye Geçiş Sistemi(LGS) 2018 yılı ile birlikte uygulamaya konulacak. Liselerde eğitim görecek adaylar, başarı durumlarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.